Hľadáte spôsoby, ako ušetriť náklady? Helios orange je možným riešením

Mário Hubinský
03.12.2018

V tomto článku sa zameriame na základné informácie o podnikovom systéme HELIOS Orange. Pokiaľ sa ešte iba rozhodujete o jeho kúpe, nasledujúce informácie vám pomôžu, aby ste si urobili o systéme lepšiu predstavu. Ak systém už používate, môžete si prečítať niečo viac o jeho širokej využiteľnosti.

Čo je HELIOS Orange ?

HELIOS Orange je jedným z najrozšírenejších podnikových informačných systémov (viac ako 6000 inštalácií v ČR a SR) pre malé a stredné podniky. Tento systém vyvíja spoločnosť Asseco Solutions, najväčší dodávateľ podnikových a informačných systémov pre Slovensko a Českú Republiku.

Na čo slúži HELIOS Orange?

Systém HELIOS Orange vytvára nový a inovatívny prístup k dôležitým firemným dátam. Systém vám pomôže v boji proti nepríjemnej firemnej byrokracii. Tento moderný ERP systém urýchľuje a zjednodušuje používateľovi jeho každodennú prácu – disponuje plnohodnotným Business Intelligence riešením (BI), plní funkciu notifikačného centra a analytického merania, vrátane predikovania, sleduje aktuálnu legislatívu, poskytuje rôzne elektronické reporty a plní stovky ďalších funkcií.

Aké sú výhody HELIOS Orange?

Najväčšou výhodou systému HELIOS Orange je fakt, že ide o komplexne prepracovaný podnikový systém, ktorý vám uľahčí komplet spracovanie podnikovej agendy – od účtovníctva, manažment dokumentov, CRM oddelenia, až po kontrolu a manažérske vyhodnocovanie.

Využitie HELIOS Orange

Využitie systému HELIOS Orange je naozaj všestranné. Moduly, ktoré systém ponúka nájdu svoje využitie v každej podnikovej oblasti. Účelom tohto článku je upriamiť vašu pozornosť na najdôležitejšie príklady využitia systému HELIOS Orange.

Na finančnom oddelení systém pomôže so sledovaním kredibility a zjednoduší prácu pri rozhodovaní o kľúčových ekonomických záležitostiach (tvorba rozpočtov na základe presných podkladov a pod.).

Na oddelení ľudských zdrojov systém zabezpečí komplexné spracovanie údajov o ľudských zdrojoch vo vašej firme (dochádzka, plánovanie školení, výberové riadenia, mzdy atď.).

Na výrobnom oddelení vám systém pomôže s presným plánovaním výrobných kapacít, s kalkulovaním, riadením a monitorovaním výroby.

Obchodníci a marketingoví špecialisti ocenia, že budú mať vďaka HELIOS Orange lepší prehľad o zákazkách a zákazníkoch. Budú môcť efektívnejšie riadiť obchodných zástupcov, vyhodnocovať obchodné činnosti, analyzovať konkurenciu a tržné príležitosti.

Na oddelení servis a služby vám systém zjednoduší prácu s evidovaním servisných aktivít, automaticky vám vygeneruje servisnú zákazku, objedná náhradné diely alebo napríklad automaticky zarezervuje materiál.

Prečo si vybrať práve HELIOS Orange

  1.    Ovládanie je intuitívne – Vývojári systému si dali prácu s tým, aby mohol systém používať naozaj každý a aby ovládanie a navigácia zostali jednoduché a prehľadné.
  2.    Systém je možné individuálne prispôsobiť– Prispôsobenie systému vašim individuálnym potrebám nie je žiaden problém po obsahovej, ani po vizuálnej stránke.
  3.    Informuje v správny čas – Systém vás upozorňuje a predáva nové informácie v tej najvhodnejšej forme a čase (aj cez mobilnú aplikáciu).

Veríme, že sme vám vďaka tomuto článku objasnili systém HELIOS Orange o niečo viac. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadom tohto systému, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme a odpovieme na vaše otázky.

Tiež sa Vám môže páčiť:
Kto je konzultant systému?

Kto je konzultant systému?

Konzultant je po obchodníkovi druhý človek, s ktorým sa klient stretáva pred, počas implementácie a aj počas životnosti systému vo vašej spoločnosti. Základom je komunikácia. Ľudia, ktorí...

preèítajte si viac
Mám pre vás príbeh

Mám pre vás príbeh

Kde bolo tam bolo, za siedmymi horami, a siedmymi dolami, vyrástla firma na výrobu jedálenského nábytku. Majiteľ, otec rodiny,  ju rozbiehal v garáži rodinného domu...

preèítajte si viac