Informačný systém pre váš efektívny rast

Riešenie pre všetky stredné firmy

Pre koho je vhodný

Malé a stredné
spoločnosti

Prínosy podnikového systému

Helios Orange rieši všetky firemné procesy

Riadenie spoločnosti

K dispozícii špeciálne nástroje pre rýchle spracovanie a efektívne využívanie veľkého množstva informácií

Financie

Pri rozhodovaní o kľúčových ekonomických záležitostiach, ľahký prístup k tým najdôležitejším informáciam

Ľudské zdroje

Komplexná práca s ľudskými zdrojmi od náboru, cez pôsobenie zamestnancov vo firme, až po prípadné ukončenie pracovného pomeru

Výroba

Technická príprava výroby, riadenie výroby, kapacitné plánovanie sú tými správnymi nástrojmi pre modernú výrobnú firmu

Obchod
a marketing

Identifikácia potencionálnych zákazníkov, možnosť efektívneho riadenia obchodných zástupcov, riešenie pre jednoduché vyhodnocovanie obchodných aktivít

Servis a služby

Obchodná evidencia servisných aktivít, automatické generovanie servisnej zákazky, objednanie náhradných dielov, rezervácia materiálu, evidencia servisných úkonov

Čo je to HELIOS Orange ?

Najrozšírenejší systém v malých a stredných podnikoch, viac ako
6 000 inštalácii v Slovenskej a Českej republike. Podnikový informačný systém Helios Orange z produkcie Asseco Solutions plne pokrýva potreby veľkých, stredných i malých firiem (SME) a ostatných ekonomických subjektov. Pracuje s najmodernejšími technológiami. Sleduje aktuálnu legislatívu a je možné ich jednoducho adaptovať na konkrétne potreby. Helios Orange je možné využívať na všetkých úrovniach riadenia spoločnosti napr:

  • Generálny riaditeľ sa už nikdy nestratí v záplave firemných dát, získa dôležitý nástroj pre kompetentné strategické rozhodovanie
  • Ekonomický riaditeľ sa bude perfektne orientovať v cash flow a tvoriť rozpočty na základe presných podkladov
  • Výrobný riaditeľ využije precízne plánovanie vyťaženia výrobných kapacít a sledovanie zákazokVýhodou je hlavne komplexné spracovanie podnikovej agendy, od účtovníctva a spracovanie miezd až po dokument manažment, CRM, Controlling a manažérske vyhodnocovanie

Inovatívny systém pre váš zaručený úspech

Analýzy, ktoré vám pomôžu

iNuvio vaše dáta starostlivo sleduje a vyhodnocuje. Vie dopredu predikovať vývoj situácie. Predcházda sa tak nechceným výsledkom. Data interpretuje zrozumiteľne s ohľadom na potencionálne dôsledky. Vy sa tak môžete sústrediť na podnikanie.

Prostredie ktoré vás bude baviť

iNuvio si môžete variabilne prispôsobiť vašim preferenciám. Nastavte si vlastný vzhľad a majte tak na očiach to, čo práve potrebujete. iNuvio je pod vašou taktovkou.

Dáta, ktoré vám uľahčia prácu

Dáta v manažérskom prehlade? Bez problémov. Na mobile? Opäť žiadny problém. Sledujte vaše analýzy a prehlady odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Behom chvíle vám iNuvio vygeneruje presné dáta, ktoré potrebujete.

3 dôvody prečo využívať HELIOS iNuvio.

Individuálny prístup

Každá firma aj človek je iný a presne z tohto dôvodu je v rámci iNuvia možné upravovať ako obsahovú, tak aj vizuálnu podobou pracovného prostredia. Presne podľa potrieb a preferencií.

Intuitívne ovládanie

Ergonómia uživateľského prostredia poskytuje vysoký komfort ovládania. Pre vaše uživateľské pohodlie môžete využiť dashboardy, fulltextové vyhĺadávanie či prehladnú navigáciu.

Inteligentné informácie

Kľúčové informácie včas. Presne túto požiadavku iNuvio splňuje. Svoje dáta môžete sledovať cez nástroj Business Intelligence a všetko dôležité vám pripomeni pomocou notifikácií napr. do vášho telefónu.

Produktová roadmapa HELIOS iNuvio

Neustály rozvoj je kľúčom k úspechu. Prinášame prehľad inovácií, na ktoré sa môžete tešiť v období 2023-2025.

A ako HELIOS iNuvio pomáha našim zákazníkom?

Naše referencie

Podnikový systém Helios Orange a mobilná aplikácia s.MOBILE sú otvorené systémy, ktoré nám zjednodušili, zrýchlili a sprehľadnili procesy. Oceňujeme najmä možnosť indivudálneho prispôsebenia našim potrebám. Ďakujeme.

Ing. Monika Arpášová | UDENCO, s.r.o.